CineVersity a CineFesten

2023. augusztus 16., 09:40

A CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivál idején a Miskolci Egyetem támogatásával ingyenesen látogatható CineVersity koncert és szabadidős program lesz a Csengey-kertben Mozgó mozival és GasztroPlaccal szeptember 2-9. között.

A koncertprogramban szeptember 2-án a Kerekes Band, szeptember 8-án a Neo Kont2oll, szeptember 9-én pedig a Paddy & The Rats lép fel.

A CineVersity kertmoziban szeptember 6-án az Együtt kezdtük című, szeptember 7-én a Nyugati nyaralás, szeptember 8-án pedig a Kontroll című magyar filmeket vetítik.

A CineFest Miskolci Nemzetközi Filmfesztivált 19. alkalommal rendezik meg, idén szeptember 1 és 9. között (A fesztivál honlapja >>). A fesztivál dokumentumfilmes programjában a Miskolci Egyetem BTK Kulturális Antropológia Tanszékén készült filmek is rendszeresen szerepelnek.