Hulladékcsökkentési Hét a Miskolci Egyetemen

2016. november 21., 10:00

Miskolci Egyetem

Idén campusunk is csatlakozott az Európai Hulladékcsökkentési Hét elnevezésű kezdeményezéshez, amelynek keretében az egyetemen működő MEgreen környezetvédelmi öntevékeny hallgatói csoport, a ME-HÖK és a Magyar Környezeti Nevelési Egyesület Miskolci Egyetemi Hulladékcsökkentési Hét elnevezéssel környezetvédelmi rendezvénysorozatot szervez. Az eseménysorozat megnyitóját 2016. november 21-én (hétfőn) 10.00 órakor tartják a főbejárati üveg előcsarnokban.

A szervezők 4 napon keresztül az egyetemünkön tartandó különféle aktivitásokkal szeretnének rávilágítani a hulladékcsökkentés és a szelektív hulladékgyűjtés fontosságára.

A rendezvénysorozat plakátja ITT tekinthető meg.

FONTOS: A november 24-én (csütörtökön) 9.00 és 13.00 óra között tartandó előadásokat az V. előadóban (A/1. épület magasföldszint 3-4. ajtó) fogják megtartani.