TEA előadás a környezetvédelmi paradigmaváltásról

2017. március 20., 15:00

Miskolci Egyetem, II. előadó (A/2. épület magasföldszint – Galéria bejárat)

2017. március 20-án délután rendezik meg a következő előadást a Műszaki Földtudományi Kar Természeti Erőforrások Akadémiája keretében. Az előadó Prof. Dr. Szarka László Csaba  egyetemi tanár, a Magyar Tudományos Akadémia levelező tagja, az MTA Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont főigazgatója lesz, aki az éghajlatváltozás, a globális környezetváltozás, a széndioxid-kibocsátás és a környezetterhelés kérdéskörét fogja körbejárni.

Az előadás várhatóan 60 perces lesz, utána a szervezők kérdések feltevésére is lehetőséget biztosítanak.

Az előadáson történő részvétel díjmentes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a gazgab@uni-miskolc.hu elektronikus levélcímre küldött jelentkezéssel lehet.

A rendezvényről bővebben ITT lehet informálódni.