Job shadowing a Morgan Stanley-nél

2017. szeptember 22., 00:00

Morgan Stanley Elemző Kft.

A Morgan Stanley 2017. szeptember 22-ig várja az informatika, a matematika vagy a fizika iránt érdeklődő, a természettudományi-, informatikai-, alkalmazott informatikai és mérnöki karokon tanulmányokat folytató egyetemista lányok jelentkezését a NaTE által szervezett Shadowing Programra.

A program célja, hogy egyetemista lányok számára támogatást, ösztönzést nyújtson karrierjük kialakításához. A résztvevő lányok egy egész napot tölthetnek el a Morgan Stanley Magyarország Elemző Kft.-nél, ahol megismerkedhetnek és személyes kapcsolatot építhetnek ki szakmailag kiváló, vezető szerepet betöltő nőkkel. Részt vesznek a céges megbeszéléseken, rotációs formában képet kapnak a vállalatról, bekapcsolódnak a napi tevékenységekbe, kérdezhetnek az ott dolgozóktól.

A programról bővebben ITT lehet tájékozódni.