Családi Napra várja a szakszervezet az egyetemi polgárokat

2018. szeptember 8., 11:00

Miskolci Egyetem, a Menza előtti füves tér

Gyermekprogramokkal, koncertekkel, íjász- és fitness-bemutatóval és még számos színes programmal várja az FDSZ egyetemi szervezete az összes jelenlegi és volt egyetemi polgárt, azok családtagjait, valamint a nyugdíjas kollégákat  is. Az esemény célja az tanévindítás megünneplése és a közösségformálás az országosan meghirdetett Családok Éve szellemiségében.

Az eseményt a Felsőoktatási Dolgozók Szakszervezete (FDSZ) Miskolci Egyetem Intézményi Szervezete rendezi - karöltve a Miskolci Egyetem vezetésével.

A MEgindító Családi Nap tervezett programja:

11.00  Rektori, kancellári, helyettes államtitkári köszöntők

11.20  Dr. Perényi Valériának, a ME nyugalmazott üzemorvosának, az egyetem Vöröskereszt alapszervezetének egykori elnökének köszöntése a 90. születésnapja alkalmából

11.25  A Vöröskereszt egyetemi alapszervezete újjáalakításának bejelentése

11.30  Kötetlen program (részletek a rendezvény plakátján ITT)