Stohl András és a "Viszkis" is előad a Bűnmegelőzési Szabadegyetemen

2018. október 11., 16:00

Miskolci Egyetem, XXXVII. előadó (az A/3-as és A/4-es épület között)

A sztárságról és szenvedélyekkel vívott küzdelmeiről is beszél majd Stohl András színművész a Bűnmegelőzési Szabadegyetem őszi első előadásán 2018. október 11-én a XXXVII. előadóban.

A félév során 2018. október 17-én a mindenki által "Viszkis"-ként ismert Ambrus Attila mesél majd arról, hogy hogyan jutott el a sportsikerektől a bűnözésig, a börtöntől a celebvilágon át a kiegyensúlyozott magánéletig, majd 2018. november 7-én a táskáját a kocsiból kikapó bűnözőket a Kolosy térig üldöző, majd ott halálos balesetet okozó, nemrég a Kúria által felmentett dr. Katona Andrea, valamint védőügyvéde, dr. Péchy Kristóf, és Csemáné Dr. Váradi Erika egyetemi docens járja majd körül a "bűncselekmény vagy jogos védelem" dilemmáját.

Végül a Tököli Rabkórház főigazgató-helyettese és egy szakpszichológus ad elő 2018. november 14-én büntetés-végrehajtás és társadalmi beilleszkedés összefüggéseiről.

A szabadegyetemen történő részvétel ingyenes, de az előadásokon való részvételre jelentkezni kell!

További információ ITT.