A mediáció és a gazdasági konfliktusok témájáról tanácskoznak a II. Német-Magyar Őszi Akadémián

2018. november 8., 13:00

Miskolci Egyetem A/6. épület ("jogászépület") 31. terem

Nemzetközi konferenciát rendeznek a II. Német-Magyar Őszi Akadémia programsorozat keretében „Mediáció és gazdasági konfliktusok - A mediátor szerepe a compliance intézkedéseknél” ("Mediation und Wirtschaftsunternehmen - Konflikte bei Compliance Maßnahmen") címmel 2018. november 8-án 13.00 órától az Állam- és Jogtudományi Karon.

A rendezvény magyar, angol és német nyelvű, de a tolmácsolás biztosított. A program nyilvános és ingyenes, azonban előzetesen regisztráció szükséges a részvételhez. Regisztráció: 12.30-13.00 óra között a helyszínen.

A konferenciát a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kara, Alternatív Konfliktuskezelési és Vitarendezési Interdiszciplináris Kutatóközpontja (AKIK), a Magyar Tudományos Akadémia Alternatív Konfliktuskezelési és Vitarendezési Munkabizottsága, valamint a Steinbeis Beratungszentrum Wirtschaftsmediation szervezet rendezi meg.

A konferenciára minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők!

A rendezvény meghívója és részletesebb programja ITT olvasható.