„Mérleg és Kihívások” címmel rendez nemzetközi konferenciát a GTK

2019. október 17., 10:00

Miskolc-Lillafüred, Hunguest Hotel Palota, Hunyadi terem (3517 Lillafüred, Erzsébet sétány 1.)

Az ország legjelentősebb közgazdász-műhelyei mutatják be legfrissebb kutatási eredményeiket azon a kétnapos konferencián, amelyet az egyetem Gazdaságtudományi Kara rendez Lillafüreden.

A Miskolci Egyetem 70 éves jubileumának alkalmából tartott rendezvény első napján, 2019. október 17-én csütörtökön köszöntőt mond, illetve a programot előadásával megnyitja:

- Prof. Dr. Torma András, a Miskolci Egyetem rektora,
- Bártfai-Máger Andrea, a nemzeti vagyon kezeléséért felelős tárca
nélküli miniszter,
- Bial Tibor, a Cseh Köztársaság Magyarországra akreditált nagykövete,
- Kovács László, pénzügyi vezető.

A rendezvény az EFOP-3.6.2-16-2017-00007 azonosító számú, az Intelligens, fenntartható és inkluzív társadalom fejlesztésének aspektusai: társadalmi, technológiai, innovációs hálózatok a foglalkoztatásban és a digitális gazdaságban c. projekt keretében valósul meg.

A rendezvény sajtómeghívója ITT olvasható.