Mesterségünk címerei, azaz mémek a szociális munkáról

2021. április 15., 16:30

2021. április 15-én, csütörtökön 16:30-tól folytatódik a Főnix Közéleti Akadémia 2021-es tavaszi online előadás-sorozata Dr. Kozma Judit "Mesterségünk címerei, azaz mémek a szociális munkáról" című előadásával.

Az esemény az alábbi linken lesz elérhető: https://join.skype.com/lS8gL2JIDvTe

Minden érdeklődőt várunk szeretettel! Bátran lehet csatlakozni a linkre a megadott időpontban!

Szervezők:

Miskolci Egyetem Alkalmazott Társadalomtudományok Intézete - ME és az MTA MAB Szociológiai Munkabizottság

A tartalomból:

"A szociális munkások nehéz, gyakran krízishelyzetben lévő emberekkel, családokkal, csoportokkal vagy közösségekkel dolgoznak. A munkánk nagyon megterhelő, amit nem lehet hosszú ideig humorérzék nélkül kibírni. A mémek az irónia kifejeződései. Persze az irónia tárgya sosem a kliensünk, ezt etikai előírásaink is tiltják, de magunkról és a nagypolitika által kialakított helyzeteinkről gyakran gyártunk humoros mémeket..."

Várunk mindenkit szeretettel az alábbi linken, április 15-én, csütörtökön, 16:30-kor!