Digitális osztálytermet avat a Konfuciusz Intézet

2021. október 6., 15:00

Miskolci Egyetem A/1. épület 117-es terem

A Konfuciusz Intézet kínai és magyar partnereivel együtt immár nyolc éve az oktatás digitális fejlesztésén dolgozik. E munka új mérföldköveként a Konfuciusz Intézet digitális osztálytermének átadására kerül sor 2021. október 6-én 15.00 órától.

Az intézet a partnereinek (a Pekingi Vegyipari Egyetemnek és a BorsodChem-Wanhua cégcsoportnak) hála az LSK Hungária okos táblájával új szintre tudja emelni a kínai nyelv- és kultúra oktatását - a minél sikeresebb tudásátadás érdekében, a diákok, hallgatók megelégedésére.

Az átadáson személyesen a Miskolci Egyetemen, illetve online a ZOOM rendszerén keresztül lehet részt venni.

Az Intézet kéri, hogy résztvevők a részvételi szándékukat és formáját legkésőbb október 5-éig az intézeti elérhetőségeken szíveskedjenek jelezni (http://konfuciusz.uni-miskolc.hu). További részletekkel és információkkal az Intézet a 06-46-565-145-ös telefonszámon vagy a china1@uni-miskolc.hu E-mail címen áll rendelkezésre.

Az átadó meghívója ITT, programja pedig ITT tekinthető meg.