Második könyvklub az őszi szemeszterben

2022. október 26., 16:00

Újra könyvklub a Miskolci Egyetemen. Cserna-Szabó András: Extra Dry című kortárs regénye kerül terítékre. Az Extra Dry elképesztően szórakoztató, azt a határvonalat keresi, ami a normálisat és átlagosat elválasztja az őrülettől.

„Fanyar, savanykás történet, olyan, amit nem biztos, hogy mindenkinek bevesz a gyomra” - így összegzi saját művét az író.
A te gyomrod beveszi?

Várunk mindenkit sok szeretettel!

Mikor?

2022. október 26. 16 óra

Hol?

Miskolci Egyetem BTK Tanárképző Intézet, C/1. épület, III. emelet, 302. terem

Meghívó az október könyvklubra -->>

Ha szeretsz olvasni,

ha szeretsz kortárs műveket olvasni,

ha szeretsz beszélgetni történetekről, emberekről, választási helyzetekről, irodalomról,

akkor köztünk a helyed!

A Bölcsészettudományi Kar Tanárképző Intézetben a közös olvasásélmény alapján szabadon értekezhettek a kortárs irodalomról, szövegekről, élethelyzetekről és kollektív vagy saját gondolatokról.

Minden hónap utolsó szerdáján 16:00 órától!

Rövid beszámoló a korábbi eseményről:

"Megtartottuk az első könyvklubos alkalmunkat a Tanárképző Intézet könyvtárában.

Illatos mécses, teasütemény és meleg tea mellett beszélgettünk a _Semmi_ről. Mindenki elmesélte, hogyan hatott rá a történet, mi

volt a kedvenc része, felolvastunk a regényből, megosztottuk egymással az érzéseinket és az élményeinket. Békés és családias volt!

Innen folytatjuk!"

A programsorozat következő alkalmai és az irodalmi művek az őszi szemeszterben:

2022. november 30.

Totth Benedek: Holtverseny

2022. december 7.

Gimesi Dóra, Maurice Maeterlinck: A kék madár

Várunk mindenkit sok szeretettel!

További információ:

dr. Kapusi Angéla egyetemi adjunktus, BTK Tanárképző Intézet,