Magyar-koreai-japán közös online szeminárium a hegesztett acélszerkezetek tervezéséről, gyártásáról és karbantartásáról | Hungarian-Korean-Japanese joint seminar - online

2023. március 10., 08:00

Magyar-koreai-japán közös online szeminárium a hegesztett acélszerkezetek tervezéséről, gyártásáról és karbantartásáról.

Öt kontinens kutatóinak találkozóját a Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Karáról Prof. Dr. Jármai Károly, az Oszakai Egyetemről Dr. Mikihito Hirohata szervezi.

A közös szeminárium célja a hegesztett acélszerkezetek tervezésével, gyártásával és karbantartásával kapcsolatos ismeretek cseréje a gépészet, az autóipar, az építészet és az építőmérnöki szakterületekén Magyarország, Korea és Japán között. A Miskolci Egyetem kutatóihoz csatlakozott a Pretóriai Egyetem Dél-Afrikából, nemzetközi gárdával a HERA Kutató Intézet Új-Zélandról, a brassói Transilvánia Egyetem Romániából, a Kassai Műszaki Egyetem Szlovákiából és a Pannon Egyetem Veszprémből.

A konferencia időpontja: 2023. március 10., 8.00 órától

Nyelv: angol

Részletes program: https://geik.uni-miskolc.hu/Upcoming_events

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött: https://forms.gle/gQbo1NcXbVJbHA3t9

Hungarian-Korean-Japanese joint seminar on design, fabrication, and maintenance of welded steel structures, 10 March 2023

Online conference between 8am CET and 1pm CET

Organized by University of Miskolc and Osaka University.

The joint seminar aims to exchange knowledge on the design, fabrication, and maintenance of welded steel structures in the fields of mechanical engineering, automotive, architecture, and civil engineering between Hungary, Korea, and Japan. The hosting institutes are joined by the University of Pretoria (South Africa), HERA Research Institute (New Zealand) with an international team, Transylvania University in Brasov (Romania), Technical University of Košice (Slovakia), Pannon University in Veszprém (Hungary). Research activities in these countries are presented to build close links.

Further information: Prof. Dr. Károly Jármai, University of Miskolc (karoly.jarmai@uni-miskolc.hu) and Prof. Dr. Mikihito Hirohata, Osaka University.