Képzők képzése a Miskolci Egyetemen

2023. május 11., 09:00

A Miskolci Egyetem a STEM Upgrade by Creativity (STEM-UP) Erasmus+ projekt keretében 2023. május 11-e és május 13-a között Képzők képzése eseményt szervez a Gépészmérnöki és Informatikai Kar, az Anyag- és Vegyészmérnöki Kar és a Műszaki Föld- és Környezetvédelmi Kar bevonásával.

A rendezvény célja a STEM tantárgyak területén (tudomány, technológia, mérnöki ismeretek és matematika) kidolgozott és alkalmazott új oktatási módszerek bemutatása és széles körű elterjesztése.

Az eseményen a projektben résztvevő külföldi és magyar műszaki felsőoktatási intézmények oktatói mellett középiskolai tanárok is részt vesznek.

Bővebb információ: Dr. Baksáné Dr. Varga Erika egyetemi docens, Gépészmérnöki és Informatikai Kar (e-mail: erika.b.varga@uni-miskolc.hu)

A rendezvény programja (pdf) >>