Szemétszedés a MÁSA "Kutyagolás" helyszínén

2023. november 21., 13:00

Szemétszedési akcióra hívják a Miskolci Egyetem hallgatóit és dolgozóit az Európai Hulladékcsökkentési Héthez kapcsolódva 2023. november 21-én, 13 órától. Helyszín: a MÁSA Kutyagolás területe.

A MÁSA (Miskolci Állatsegítő Alapítvány) Kelet- Magyarország egyik legnagyobb menhelyét üzemelteti a Sajószigeti úton. A telepen élő kutyáknak a rendszeresen szervezett "Kutyagolások" nagyon sokat jelentenek, a kutyasétáltatás pedig a telephely melletti, Sajó által szegélyezett területen történik. Ezt a területet fogjuk közösen megtisztítani, hogy valóban szép környezetben tölthessenek időt együtt sétáltatók és négylábúak.

Gumikesztyűt, szemeteszsákot a szervezők (MFK HÖK és MireHu Nonprofit Kft.) biztosítanak!
Javasolt ruházat: meleg, vízálló öltözet (gumicsizma jól jöhet)

A szemétszedés 15:30-ig tervezik, amíg a látási viszonyok megfelelőek!

Az összegyűjtött szemétről partnerünk, a MiReHU Nonprofit  Kft. gondoskodik!

A részvétel regisztrációhoz kötött. Jeletkezni itt >>