Szakmai délután középiskolai tanárok és diákjaik részére

2015. november 19., 15:00

Miskolci Egyetem, C/2. műhelycsarnok 205. terem

Szakmai délutánt szervez a Műszaki Földtudományi Kar középiskolai tanárok és diákjaik részére 2015. november 19-én 15.00 órai kezdettel "Mert Figyelünk a Középiskolásokra" címmel, "Tehetséggondozás a középiskolától a diplomáig" alcímmel. A rendezvényen való részvétel regisztrációhoz kötött, regisztrálni a gazgab@uni-miskolc.hu elektronikus levélcímen lehetséges 2015. november 17-én 12.00 óráig.

A szakmai nap célja, hogy közelebb hozzák a középiskolás, természettudományok iránt érdeklődő diákokat és felkészítő tanáraikat az egyetem által felkínált kutatási lehetőségekhez, infrastruktúrákhoz, valamint hogy a rendezvénnyel jelképesen felajánlják az oktatói, kutatói tapasztalattal rendelkező kollégák mentori segítségét a tudományos tevékenységet folytató tehetséges középiskolások számára.

A rendezvény részletesebb programja ITT tekinthető meg.