I. Miskolci Egyetemi 24 órás Foci Bajnokság

2015. november 23., 20:00

Miskolci Egyetem, Körcsarnok

I. Miskolci Egyetemi 24 órás Foci Bajnokság néven új sportesemény veszi kezdetét 2015. november 23-án este 8.00 órakor az egyetemi Körcsarnokban. A Miskolci Egyetem Hallgatói Önkormányzata és a Miskolci Egyetemisták Szövetsége szervezésében megrendezésre kerülő focibajnokság célja olyan komoly fizikai igénybevételt jelentő, ezáltal tényleges sportértékkel bíró, hallgatói, oktatói és dolgozói közösségi sportprogram szervezése, melyet a megszokottól eltérő lebonyolítási rendje tesz egyedivé, különlegessé, és amely a szervezők reményei szerint rendszeresen megismétlődő hagyománnyá tud válni.

A Bajnokságra 12 fős csapatok jelentkezését várják 2015. november 19-ig, nevezési díj nincs, a részvétel ingyenes.

A nevezés módja, továbbá a részletes versenykiírás ITT olvasható.