Hol van a víz szerepe? Megtudhatjuk a Természeti Erőforrások Akadémiáján

2016. március 31., 15:00

Miskolci Egyetem IV. előadó

Természeti Erőforrások Akadémiája (TEA) címmel szervez előadás-sorozatot a Miskolci Egyetem hallgatói és oktatói, az érdeklődő középiskolás diákok és tanáraik, valamint minden szakmai érdeklődő számára a Műszaki Földtudományi Kar. Az előadás-sorozat keretében 2016. március 31-én (csütörtökön) 15:00 órai kezdettel "Paradigma-váltás a fejlődési stratégiában; hol van a víz szerepe?" címmel tart nyílt előadást Kőrösi Csaba nagykövet, a Köztársasági Elnöki Hivatal Környezeti Fenntarthatóság Igazgatóságának igazgatója.

Az előadásokon történő részvétel díjmentes, de előzetes regisztrációhoz kötött. A regisztráció megtehető a gazgab@uni-miskolc.hu email címre küldött jelentkezéssel,  az előadások napját megelőző keddig.

A rendezvény plakátja ITT tekinthető meg.