Jótékonysági gyűjtés Pecsét István gyógyulásáért

2016. április 13., 10:00

Miskolci Egyetem, Galéria

Súlyos betegséggel küzd egyetemünk egyik polgára - segítsünk neki mi is! Pecsét István 2013-ban végzett a Műszaki Földtudományi Karon, jelenleg Crohn-betegséggel küzd, amivel már megtanult együtt élni, túl van egy májtranszplantáción, most a végső győzelemhez, az áttétes epeúti rák legyőzéséhez van szüksége segítségre.

Ennek a komplex betegségnek a kezelését a nemzetközileg elismert Fuda Tumorközpontban, Kínában kaphatja meg. Az ottani kezeléshez szükséges összeg megteremtésére törekszünk, hogy megérje a 30 éves kort is.

Kérünk minden egyetemi polgárt, akinek van erre (elsősorban anyagi jellegű) lehetősége, felajánlásával támogassa István gyógykezelését. Megannyi ember legkisebb összege is életet menthet!

A támogatásokat 2016. április 13-án 10.00 és 14.00 óra között várjuk a Galériánál.

Bővebb információ ITT olvasható.