"Mi a pálya?" - Műszaki pályaválasztási kiállítás Miskolcon

2016. október 28.

A Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum kezdeményezésére a Magyar Elektrotechnikai Egyesület a Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal közreműködésével „Mi a pálya?” címmel országos műszaki pályaválasztó fesztiválsorozatot szervez, amelynek elsődleges célja, hogy az átélt élményekre alapozva felszínre hozza a gyerekekben rejlő műszaki érdeklődést, annak érdekében, hogy később a pályaválasztáskor tudatosan válasszák a műszaki pályát.

A roadshow miskolci állomását 2016. október 27-én rendezték meg a Sportcsarnokban. A rendezvény házigazdája Szujó Zoltán és Wéber Gábor volt.

A Miskolci Egyetem műszaki karai érdekes bemutatókkal és kísérletekkel fogadták az érdeklődő diákokat, valamint bemutatót tartott az egyetem Formula Racing csapata is.

A rendezvényen készült fotók: