Nemzetközi Mobilitási Programok Országos Koordinátori Találkozója

2016. november 8.

2016. november 8-án a Díszaulában tartott plenárius üléssel kezdetét vette a Nemzetközi Mobilitási Programok Országos Koordinátori Találkozója, mely során csaknem 200 felsőoktatási szakember tanácskozik a Miskolci Egyetemen ill. a lillafüredi Palota Szállóban.

A Tempus Közalapítvány egy évtizedes múlttal rendelkező éves nemzetközi koordinátori találkozója - melyen csaknem 50 magyar felsőoktatási intézmény képviselteti magát - története során először látogatott Miskolcra.

A három napos értekezleten a hazai felsőoktatás nemzetközi oktatási programjainak (Campus Mundi, CEEPUS, Erasmus+, Stipendium Hungaricum) aktuális helyzetét fogják megtárgyalni a résztvevők, akiknek a létszáma várhatóan először közelíti meg a kétszázat.

A rendezvény programja ITT tekinthető meg.

Az értekezlet ünnepélyes megnyitóján készült fotók:

A fotókat Lengyel Attila készítette.