Workshop a duális képzésekről

2016. december 2.

2016. december 1-én duális workshopot rendezett a Miskolci Egyetem, amelyen a második éve folyó duális képzések eddigi tapasztalatait értékelték a képzéshez csatlakozott cégek szakembereinek részvételével.

A Miskolci Egyetem mindig is nagy hangsúlyt fektetett az ipari partnereivel való kapcsolattartásra, a duális képzések beindulása pedig még fontosabbá tette, hogy folyamatos meghallgassuk azon cégek véleményét, akik a végzett (illetve még tanuló) hallgatóinkat foglalkoztatják, hogy ezen vélemények ismeretében még inkább a munkaerő-piaci igényekhez igazíthassuk a tananyagjainkat. Így már annak is hagyománya van, hogy az egyetemünk és a partnercégek vezetői időről időre duális workshop-on egyeztetnek. Ilyen egyeztető workshopot tartott az egyetem a Nyílt Nap első napjához kapcsolódóan.

A duális workshop-on készült fotók:

A fényképeket Lengyel Attila készítette.