Pénzdíjas pályázat Magyarország, a közép-európai térség és az Európai Unió témakörében

2017. január 6.

2017. február 28-ig várják az egyetemi és főiskolai hallgatók pályaműveit a "Magyarország és a közép-európai térség az Európai Unióban, az Európai Unió a világban" című pályázatra a pályázat kiírói, az Országgyűlés elnöke, a Miniszterelnökséget vezető miniszter és az Európai Bizottság Magyarországi Képviseletének vezetője.

A 8 témakörben meghirdetett pályázatra a magyarországi felsőoktatási intézmények alap-, mester- vagy osztatlan képzésben részt vevő, 30 évnél fiatalabb, aktív státuszú, nappali vagy levelező tagozatos hallgatói pályázhatnak. A díjazottak a pénzdíjon felül 2017 őszén egy két napos brüsszeli tanulmányúton is részt vehetnek.

Az egyes témakörök, valamint a pályázatról további részletek az ITT található pályázati kiírásban olvashatóak.