Félmilliós pénzjutalom jár a legkreatívabb pályázónak

2017. január 18.

A Magyar Nemzet Bank pályázatot ír ki négy vezető hazai közgazdasági felsőoktatási intézmény (köztük a Miskolci Egyetem) hallgatói számára.

A „Pénzügyek felsőfokon – Légy kreatív!” c. pályázat keretében a kiírók arra kérik fel az érintett egyetemek hallgatóit, hogy az előzetesen megadott témakörökhöz kapcsolódóan olyan átgondolt, piackutatáson alapuló, kreatív koncepciót dolgozzanak ki, amelynek felhasználásával széleskörűen, költséghatékonyan érhetők el a pénzügyi fogyasztók.

A jelentkezők négy témakörből választhatnak: „Felelős hitelfelvétel; Tudatos bankváltás/tudatos bankszámlaválasztás; Értékpapírszámla-lekérdező Alkalmazás (ÉSZLA) népszerűsítése; illetve Befektetési alapok – Ingatlanalap.”

A pályázat keretében mind a négy egyetemen 1-1 darab első, második és harmadik helyet fognak hirdetni. A pályázat miskolci egyetemi győztese 500.000,- Ft, a második helyezett 300.000,- Ft, a harmadik helyezett pedig 200.000,- Ft pénzjutalomban részesül.

Pályázni lehet egyénileg, vagy maximum 3 fős csapatban is. A pályázatoknak 2017. március 16-án (csütörtökön) 16 óráig kell beérkezniük az MNB Pénzügyi Fogyasztóvédelmi Központjához.

A pályázat plakátja ITT, pályázati kiírása ITT tekinthető meg, további részletes információk pedig a www.mnb.hu/fogyasztovedelem/civil-halo/otletpalyazat honlapon olvashatók.