Pályázati felhívás NEMZETI FELSŐOKTATÁSI (korábban köztársasági) ÖSZTÖNDÍJRA a 2017/2018. tanévre

2017. május 22.

A Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj (korábbi nevén Köztársasági Ösztöndíj) iránti pályázatokat 2017. június 27-én (kedden) 12 óráig lehet leadni a karok dékáni hivatalaiban (illetve a BBZI esetében az igazgatói hivatalban).

Az ösztöndíjra a Miskolci Egyetem azon hallgatói pályázhatnak, akik

- államilag támogatott/állami ösztöndíjas illetve költségtérítéses/önköltséges, teljes idejű alapképzésben, mesterképzésben illetve osztatlan képzésben vesznek részt (az alapképzésüket júniusban befejező, mesterképzésben tanulmányaikat szeptemberben folytatni kívánó – fokozatváltó – hallgatók is pályázhatnak);

- a jelenlegi vagy korábbi tanulmányaik során legalább két félévre bejelentkeztek és legalább 55 kreditpontot megszereztek.

Nemzeti felsőoktatási ösztöndíjban tanulmányi és szakmai eredményeik magas színvonalának megtartása céljából azon hallgatók részesülhetnek, akik a 2016/2017-es tanév megfelelő oktatási időszakában kiemelkedő tanulmányi eredményt értek el; szakmai területükön kimagasló munkát végeztek; példamutató közösségi, sport-, kulturális és egyéb tevékenységet folytattak.

További részletek a pályázati felhívásban ITT olvashatóak, a pályázati adatlap pedig ITT tölthető le!