Nagy sikerű anyagmérnök bemutató a győri Édes Napokon

2017. június 2.

2017. május 27-én és 28-án a győri Édes Napokon vendégszerepelt az Anyagtudományi School Túra, azaz a Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Karának látványos természettudományi bemutatója. A kar munkatársai a NEMAK Győr Alumíniumöntöde Kft. és a győri Mobilis Interaktív Kiállítási Központ meghívásának eleget téve utaztatták el a látványos, show-elemeket sem nélkülöző bemutatójukat Győrbe.

A NEMAK támogatásának köszönhetően megtartott rendezvényen elképesztő édesség-különlegességek, valamint a legújabb trendeknek megfelelő streetfood-ételek várták az érdeklődőket, de a Mobilis és a Műszaki Anyagtudományi Kar a közös standjukon látványos, interaktív játékokkal is szórakoztatták a jó időben kilátogató vendégeket. 30 perces előadás keretében a kar munkatársai mindkét napon bemutatták a leglátványosabb kísérleteket, természetesen egy kis humorral is fűszerezve.

A látogatás során készült fotók: