A gyermekbántalmazásról tartottak tudományos konferenciát

2017. június 7.

„Gyermekbántalmazás (Battered Child Syndrome)” címmel tudományos konferenciát tartottak a Miskolci Gráciák Egyesülete és a Miskolci Egyetem Egészségügyi Kara közös szervezésében a miskolci MAB Székházban 2017. május 12-én.

Fővédnökként a kongresszust Pelczné Dr. Gáll Ildikó, a Miskolci Gráciák Egyesületének elnöke, valamint Prof. Dr. Torma András, a Miskolci Egyetem rektora nyitotta meg. A konferenciát Dr. Kiss-Tóth Emőke, a Miskolci Egyetem Egészségügyi Karának dékánja, majd Prof. Dr. Berkő Péter, az MTA Miskolci Területi Bizottságának alelnöke köszöntötte.

A tudományos rendezvényt rendkívül nagy érdeklődés és széles sajtónyilvánosság kísérte.

A konferencia részletesebb programja és a rendezvényern készült fotók ITT tekinthetőek meg.