Megújult az Egyetemi Körcsarnok

2017. július 6.

A Miskolci Egyetem Körcsarnokának felújítása befejeződött, és ezen alkalomból 2017. július 10-én hétfőn 10 órától rendezzük meg a sportlétesítmény ünnepélyes átadását, amelyre szeretettel várunk minden Egyetemi Polgárt.

Az 1980-ban épült Körcsarnok az elmúlt években már szinte teljes kapacitáskihasználtsággal működött, intézményünk testnevelés óráinak és hallgatóink egyéb sportolási igényeinek kiszolgálása mellett a Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club (MEAFC) kosárlabda szakosztályának, ezáltal a miskolci férfi kosárlabdázásnak is otthona volt. Az épület külső-belső rekonstrukciója és energetikai korszerűsítése közel 300 millió forintos keretösszegből valósulhatott meg, amelyhez a Miskolci Egyetem 30%-os önerőt biztosított.

Az átadó ünnepségen az NBA közönségét is lenyűgöző Face Team – Magyarország első akrobatikus kosárlabda csapata – várja a rendezvényre látogatókat, azt követően lehetőség lesz a Körcsarnok bejárására.

Az eredeti meghívó itt érhető el.