Idén is volt Gólyatábor

2017. szeptember 4.

Idén is Gólyatáborba várta a Miskolci Egyetem a frissen felvett hallgatókat. A 2017. augusztus 27. és 31. között megtartott tábor megnyitóján Dr. Jakab Nóra oktatásfejlesztési és minőségbiztosítási rektorhelyettes, valamint Dr. Deák Csaba kancellár köszöntötte a gólyákat.

A Gólyatáborban az elsősöket nem csak az egyetemi tanulmányaikkal kapcsolatos alapinformációkkal látták el a felsőbb évesek, de a gólyák sportnapon is összemérhették a tudásukat, és a selmeci hagyományokból is ízelítőt kaptak a leendő balekok. Az ötnapos rendezvény alatt egy sor rendezvényen vettek részt a gólyák, eközben pedig a számos kihívás, feladat, akadály észrevétlenül is egységes csapatba kovácsolta őket, és az első barátságok is megköttettek.