Komoly nemzetközi szakmai elismerésben részesült a Gazdaságtudományi Kar fiatal oktatója

2017. szeptember 18.

A Regionális Tudományi Társaság Kelet-Közép-Európai szervezete (RSA – Regional Studies Association) szeptember 10. és 13. között Kolozsvárott rendezte meg vándorgyűlését. A konferencia záróbankettjén az RSA elnöke a benyújtott tanulmánya alapján a 35 év alatti fiatal kutatóknak járó tudományos díjat a Gazdaságtudományi Kar oktatójának, Dr. Szendi Dóra egyetemi tanársegédnek adta át. Ebben a magas elismerésben először részesült a Miskolci Egyetem valamely oktatója.

A háromnapos rendezvényen a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Karának oktatói az EFOP-3.6.1-16-2016-00011 (Fiatalodó és megújuló Egyetem, Innovatív tudásváros - A Miskolci Egyetem Intelligens szakosodást szolgáló intézményi fejlesztése) projekthez kapcsolódóan különböző szekciókban összesen hat előadást tartottak. A konferencián nagyszámú angol, skót, román, ausztrál, német és magyar résztvevőt köszönthettek a szervezők.