Egyetemünk idén is részt vett az Educatio-n

2018. január 22.

Idén is sokan látogattak el a Miskolci Egyetem standjára az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon, amelyen egy 35 fős delegáció képviselte Északkelet-Magyarország első számú tudásközpontját, vezető felsőoktatási intézményét.

A 2018. január 19. és 21. között a budapesti HUNGEXPO Budapesti Vásárközpontban tartott rendezvényen ismét az egyetem impozáns főépületének kicsinyített mása előtt várták a karok képviselői a leendő hallgatókat, akik az ország szinte minden részéről érkeztek.

Az eseményen a stand részeként idén is saját gyártású, évről évre eredményesen versenyző autójával mutatkozott be Formula Racing Miskolc csapata, és a Műszaki Anyagtudományi Karral szoros kapcsolatban álló Nemak Győr Alumíniumöntöde Kft. is várta az érdeklődőket.

Újdonság volt a stand hátterében felállított két darab, egyenként 3x2 méteres LED-fal, amelyeken kifejezetten erre az eseményre készített videófelvételekkel mutatkozott be az egyetem.

A rendezvényen készült fotók:

A fotókat a Beiskolázási Központ készítette.