Együttműködési megállapodás született a Miskolci Egyetem és a Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara között

2018. március 28.

Kölcsönös előnyökön alapuló, stratégiai szintű, hosszú távú szakmai együttműködésről kötött megállapodást a Miskolci Egyetem és a Heves Megyei Kereskedelmi és Iparkamara (HKIK).

Az együttműködés keretében a HKIK támogatja a Miskolci Egyetem és a Heves megyei vállalatok közötti kapcsolatteremtést, annak érdekében, hogy a Miskolci Egyetem minél jobban tudja hasznosítani a meglevő szolgáltatási és kutatás-fejlesztési potenciálját. Az együttműködésnek köszönhetően nem csak az egyetem ismertsége, jelenléte erősödhet a heves megyei vállalatok körében, de újabb elhelyezkedési lehetőségek nyílhatnak a Miskolci Egyetemen tanuló hallgatók számára. További pozitív hatása lehet az együttműködésnek az egyetemi hallgatók gyakorlati képzési hátterének fejlesztésére, a Miskolci Egyetem duális képzéseibe bevont szervezetek és vállalkozások számának növelésére, és az egyetem képzési programjainak korszerű, a munkaerőpiaci igényeket kielégítő tartalmi fejlesztésére is.

Az eseményről készült sajtóanyag ITT olvasható.

Az eseményen készült fotók: