Sopron & Selmec 100 - Sopronban tárgyalt egyetemünk küldöttsége

2018. június 19.

Centenáriumi megemlékezéssel kívánja megünnepelni a Soproni Egyetem a Magyar Királyi Bányászati és Erdészeti Főiskola Selmecbányáról Sopronba költözésének 100. évfordulóját. A megemlékezés programtervezetének egyeztetésére Prof. Dr. Náhlik András rektor meghívására 2018. június 14-én Sopronba utazott a Miskolci Egyetem küldöttsége.

A Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kara részéről Prof. Dr. Szűcs Péter dékán, Prof. Dr. Bőhm József egykori dékán és Dr. Ormos Tamás egykori dékánhelyettes, míg a Műszaki Anyagtudományi Karról Prof. Dr. Palotás Árpád Bence dékán vett részt a bensőséges hangulatú találkozón, amelynek a közös megemlékezés tervezetének kialakítása volt a célja.

A látogatásról bővebben ITT lehet olvasni.

A látogatás során készült fotó:

A képen balról jobbra: Prof. Dr. Szűcs Péter, Prof. Dr. Náhlik András, Dr. Ormos Tamás, Prof. Dr. Bőhm József, Szemerey Tamás, Prof. Dr. Palotás Árpád Bence, Dr. Varga Tamás