Start ME Up! Tizennégy millió forintos befektetésért versenyeztek a miskolci startupok

2018. december 1.

Start ME Up! névvel ifjú vállalkozóknak hirdetett ötletversenyt a Miskolci Egyetem, az INPUT Program, a BNL Start Inkubátorház, a Bay Zoltán Kutatóintézet és a Hiventures. A Miskolci Egyetemen 2018. november 28-29–én tartott kétnapos, szakmai felkészítéssel és 14 előadással egybekötött eseményen az ifjú vállalkozók kidolgozhatták saját ötleteiket, hasznos tanácsokat kaptak a vállalkozásuk elindításához, és a résztvevők a helyi vállalatok kihívásaira is innovatív megoldásokat kerestek. A szervezők és szakmai partnerek a leginnovatívabb ötleteket értékes nyereményekben részesítették, a verseny fődíja egy 14 millió forint értékű befektetés és inkubáció volt.

A rendezvényről készült sajtóanyag ITT olvasható!

Az esemény képekben: