Sikeresen zárult a Műszaki Tudomány az Észak-Kelet Magyarországi Régióban 2019 Konferencia

2019. június 4.

14 szekcióban több mint száz előadás hangzott el azon a konferencián, amellyel az Észak-kelet Magyarországon és a régión túl tevékenykedő, műszaki tudományos kutatást folytató személyek számára kívántak lehetőséget biztosítani a szervezők az aktuális munkáik, kutatási eredményeik bemutatására.

A konferencián a gépészet, gyártástechnológia, anyagtudomány, anyagvizsgálat, környezet- és földtudományok, műszaki hidrológia, logisztika, energetika, építészeti és építőmérnöki tudományok, agrártudomány, informatika, elektrotechnika, mechatronika, gazdaságtudomány, körkörösgazdaság és repüléstudományok tudományterületeken tevékenykedő szakemberek számoltak be legfrisebb eredményeikről.

A "Műszaki Tudomány az Észak-Kelet Magyarországi Régióban 2019" című rendezvényt a Miskolci Egyetem 4 karán (MFK, MAK, GÉIK, GTK) kívül a Magyar Tudományos Akadémia Debreceni Területi Bizottság Műszaki Szakbizottsága, a Magyar Tudományos Akadémia Miskolci Területi Bizottsága, továbbá a Debreceni Egyetem Gépészmérnöki Tanszéke szervezte.

A konferenciáról készült sajtóközlemény ITT olvasható.

Csoportkép a konferencia részvevőiről: