Újabb oktatóink részesültek rangos kitüntetésben (FRISSÍTETT!)

2019. szeptember 12.

A 2019. augusztus 29-én Kazincbarcikán megtartott ünnepségen Dr. Bokányi Ljudmilla intézeti tanszékvezető egyetemi docenst a kiemelkedően eredményes szakmai tevékenysége elismeréseként Miniszteri Elismerő Oklevéllel tüntette ki Prof. Dr. Palkovics László innovációs és technológiai miniszter.

A rangos kitüntetést Dr. Kaderják Péter, az Innovációs és Technológiai Minisztérium államtitkára adta át egyetemünk oktatójának.

A rendezvényen "Magyar Bányászatért" kitüntetést vett át Prof. Dr. Szűcs Péter, a Műszaki Földtudományi Kar dékánja, valamint Bányász Szolgálati Oklevelet kapott 40 éves szolgálatért Dr. Bokányi Ljudmilla intézeti tanszékvezető egyetemi docens, 30 éves szolgálatért pedig Dr. Debreczeni Ákos dékánhelyettes, intézeti tanszékvezető egyetemi docens.