Fintelligence Pénzügyi Kultúra Konferenciát rendezett a GTK

2020. március 4.

Magas rangú minisztériumi és pénzügyi vezetők részvételével rendezte meg a Miskolci Egyetem Pénzügyi és Számviteli Intézete a Fintelligence Pénzügyi Kultúra Konferenciát. A rendezvényen adták át a Pénzügyi Kultúra Nagykövete Díjat is.

A zsúfolásig megtelt a III. előadó azokkal az érdeklődőkkel, akik a Fintelligence Pénzügyi Kultúra Konferenciára és XV. Szakmai Napra érkeztek. A konferencia plenáris ülésén Gion Gábor, a Pénzügyminisztérium pénzügyekért felelős államtitkára, Szepesi Balázs, az Innivációs és Technológiai Minisztérium gazdaságfejlesztésért felelős államtitkára, Becsei András, a Magyar Bankszövetség elnöke, Eölyüs Endre, a Mastercard országigazgatója és Selmeczi-Kovács Zsolt, a GIRO Zrt. vezérigazgatója adott elő. A plenáris ülés végén Pénzügyi Kultúra Nagykövete Díjat adtak át Szuromi-Kovács Ágnesnek, a Magyar Nemzeti Bank munkatársának, valamint Taras Savchenkonak, a Sumy State University oktatójának.

A rendezvényen készült videó:

A rendezvényen készült fotók:

A videót és a fotókat a Beiskolázási Központ készítette.