Interaktív Online Nyílt Napot tartott a Miskolci Egyetem

2020. május 22.

A Miskolci Egyetemen Pünkösd előtt néhány nappal minden évben megrendezzük a már hagyományosnak mondható Ökumenikus Pünkösdi Nyílt Napot, ahová a régió egyházi középiskoláinak 11. évfolyamos diákjait szoktuk meghívni, hogy betekintést nyújtsunk számukra az egyetemen folyó oktatásba és az Ökumenikus Egyetemi Lelkészség munkájába. Idén ez a rendezvényünk a koronavírus járványra való tekintettel sajnos elmaradt, nem tudtunk személyesen találkozni a diákokkal, de alkalmazkodva a megváltozott körülményekhez és a távoktatási módszerhez, online formában tartottunk nyílt napot, hogy a továbbtanulás előtt álló diákok számára egy kis ízelítőt adjunk az egyetemi életből.

Az online nyílt napot a korábban is tervezett május 22-i napon tartottuk. A rendezvény interaktív formában zajlott, ahol az egyetemi bemutatkozó előadás után minden karunk adott egy-egy rövid betekintést a képzéseibe, majd több KAHOOT és Instagram játék keretében volt lehetőségük a közvetítést figyelemmel kísérő érdeklődőknek arra, hogy egyetemi és egyéb értékes ajándékcsomagokat nyerjenek.

Az első online nyílt nap teljes felvétele:

Az online nyílt napon készült fotók:

A videót és a fotókat a Beiskolázási Központ készítette.