Idén is indít fizikából ingyenes érettségi előkészítőt a Fizikai Intézet

2020. szeptember 23.

A Miskolci Egyetem Fizikai Intézete ebben a tanévben is ingyenes előkészítőt hirdet azon 11. vagy 12. osztályos középiskolai diákok részére, akik fizikából szeretnének érettségizni, illetve egyetemi vagy főiskolai tanulmányaik során fizikát fognak tanulni.

A kurzusok 2020. szeptember 28-ával kezdődően hétfőnként 16-18 óra között az A/1-es épület legfelső emeletén, a Fizikai Intézet 334-es bemutató teremében zajlanak.

Az előkészítőről - érettségi feladatsorokkal együtt - ITT lehet bővebben olvasni.

FONTOS: A kurzusok helyszíne idén - a koronavírus-járvány okozta óvintézkedések miatt - az egyetem Galéria bejárata felől nem közelíthető meg! Az egyetem 2 működő bejárata közül nem a főbejáratot, hanem a III. előadó előtti bejáratot érdemes használni, az esik közelebb a helyszínhez.

SZINTÉN FONTOS: Az egyetem épületeibe csak kötelező lázmérés után, a szájat és az orrot eltakaró maszkban lehet belépni, az egyetem közösségi tereiben (folyosóin) csak maszkban szabad közlekedni. Az egyetem épületeibe való belépéskor kötelező a kézfertőtlenítés!