Államtitkári részvétellel forgatták a miskolci SH programot népszerűsítő kisfilmet

2020. október 2.

Egyetemünkre látogatott Dr. Pacsay-Tomassich Orsolya, a Stipendium Hungaricum Programért felelős államtitkár. A látogatás célja egy olyan promóciós film forgatása volt az államtitkár asszony részvételével, amely egyszerre segíti a Miskolci Egyetem ill. az itt folyó angol nyelvű képzési programok világszerte történő bemutatását, népszerűsítését, valamint az egyetemünkön a Stipendium Hungaricum Programban részt vevő külföldi hallgatók létszámának növelését.

A nap folyamán bemutatkoztak a jelenleg nálunk tanuló nemzetközi hallgatók, majd államtitkár asszony átadta a "Freshmen" Orientációs Nap szervezésében közreműködő külföldi hallgatók okleveleit. Ezt követően a résztvevők értékelték a Stipendium Hungaricum Program tanulságait, végül laborlátogatások alkalmával mutatkoztak be az angol nyelven folyó anyagmérnöki, gépészmérnöki és hidrogeológus mérnöki képzések, valamint a Közép-Európa tanulmányok és a Master of Business Administration szakok.

A látogatás során készült fotók:

A fotókat a Beiskolázási Központ készítette.