A Miskolci Egyetemről hitelesen

2020. december 7.

Egyes sztárok, sportolók, közéleti személyiségek hivatalos Facebook-oldalainál már régóta látható ez a kék pipa, ami az ellenőrzött oldalra utal, vagyis arra, hogy az adott Facebook-oldalt ellenőriztek, és az hiteles is. Most első magyar egyetemként a Miskolci Egyetem megkapta Facebookon az „ellenőrzött” pipát.

Ez a kis pipa jelzi a felhasználóknak, hogy az egyetem Facebook oldala valóban hozzánk tartozik, vagyis egyfajta megbízhatóságot sugároz.

Egyetemünk alkalmazkodik a folyamatosan változó világhoz, így a járványhelyzet miatt kialakult mostani, digitális információ közléshez is. Szeptember óta online formában tájékoztatjuk hallgatóinkat, dolgozóinkat és a hozzánk felvételiző középiskolás diákokat. Éppen ezért jó, hogy ez a megkülönböztető jelzés egyértelműsít a felhasználó felé, hogy a számára releváns, megfelelő oldalt nézi, velünk veszi fel a kapcsolatot.