Laptopokat kaptak az első évfolyamos anyagmérnök hallgatók

2021. május 7.

Laptopokat adott át az első évfolyamos anyagmérnök alapszakos hallgatóinak a Műszaki Anyagtudományi Kar vezetése, hogy ezzel is segítse tanulmányaikat, szakmai előmenetelüket.

Dr. Baumli Pétertől, a kar tanulmányi és beiskolázási dékánhelyettesétől vehették át a hallgatók a laptopokat, aki elmondta, hogy a COVID-járvány idején még fontosabb, hogy segítsék a hallgatók online-tanulását, és mivel ősszel a vegyészmérnök alapszakos gólyáknál már megtörtént az átadás, így most már a teljes első évfolyam a kartól kapott eszközök segítségével tanulhat, készülhet a közelgő vizsgákra. A dékánhelyettes arra is biztatta a diákokat, hogy ne csak a kötelező feladatok elvégzésére vegyék igénybe ezeket a laptopokat, hanem vegyenek részt projektmunkákban, illetve OTDK-versenyeken, hiszen a laptopok átadásával többek között az is a céljuk, hogy segítsék a hallgatók szakmai fejlődését, előmenetelét.

A laptopok átadásakor készült fotók:

A fotókat a Beiskolázási Központ készítette.