Pünkösdi Online Nyílt Nap a Miskolci Egyetemen

2021. május 16.

A koronavírus-járvány miatt kialakult helyzethez alkalmazkodva az idei felvételi időszakban a végzős középiskolás diákok számára online nyílt napokat szerveztünk. Hagyománnyá vált, hogy az érettségi ideje alatt a 11-es diákok is ellátogatnak egyetemünkre pünkösd környékén. Sajnos a személyes jelenlétre nem volt lehetőség, így ismét online formában mutattuk be az ország legszebb campusát, az egyetem karait és képzési kínálatát. Azok a diákok, akik élőben követték az adást, részt vehettek több KAHOOT játékban is, mely során a karok által felajánlott értékes nyeremények találtak gazdára.

Ha lemaradtál volna az élő adásról, az egyetem Facebook és Youtube csatornáján bármikor visszanézheted. Hozz Te is jó döntést! Jelentkezz 2022-ben a Miskolci Egyetemre!

Ne feledd: a Miskolci Egyetem - a legjobb választásod!