További egyeztetések az Egyetem új SZMR-éről

2021. május 19.

Az intézmény új Szervezeti és Működési Szabályzat I. kötet Szervezeti és Működési Rendjének (SZMR) véglegesítése előtt az Universitas Miskolcinensis Alapítvány kuratóriuma a lehető legtöbb érintettel kíván egyeztetni, hogy a dokumentumot mindenki véleményezhesse. 2021. május 18-án a Felsőoktatási Dolgozók Szakszervezetének Miskolci Egyetemi Szervezetének képviselőivel, illetve a Miskolci Egyetem Hallgatói Önkormányzatának és a Miskolci Egyetem Doktorandusz Önkormányzatának delegáltjaival találkoztak a kurátorok.

Mindez azt jelenti, hogy a Rektorátussal folyatatott többkörös tárgyalások után az említett szervezetek is megtették észrevételeiket a tervezettel kapcsolatban. Ezek figyelembevételével készül el az új SZMR véglegesnek szánt változata, ami a fenntartó Alapítvány jóváhagyása után léphet hatályba.

Fotók: Igazságügyi Minisztérium