Kompetencia-méréssel kapcsolatos képzés indul online formában oktató és nem oktató kollégák részére

2021. június 1.

Kompetencia-méréssel kapcsolatos képzést tartanak 2021. június 24-én (csütörtökön) 9:00-12:00 óra között a képzésre jelentkező oktató és nem oktató kollégák részére. A képzés részvételi igazolással zárul.

A képzést Dr. habil. Szabó-Tóth Kinga (ME BTK ATTI, intézetigazgató, egyetemi docens) vezeti. Jelentkezni, illetve érdeklődni a szabo.toth.kinga@gmail.com elektronikus levélcímen lehet.

Jelentkezési határidő: 2021. június 10.

A képzést az EFOP 3.4.3-16-2016-00015 „FŐNIX-ME” Megújuló Egyetem felsőoktatási intézményi fejlesztések a felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása érdekében program keretében hirdetik meg.

A képzés plakátja ITT tekinthető meg.