„Forrás és Innováció” címmel rendeztek civil konferenciát a Miskolci Egyetemen

2021. július 19.

A 2021-2027 közötti időszak civil fejlesztési lehetőségeit, forrásait tekintették át az Esély és Részvétel Közhasznú Egyesület, a Miskolci Egyetem és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat által szervezett eseményen. A rendezvényen Szalay-Bobrovniczky Vince, a Miniszterelnökség civil és társadalmi kapcsolatokért felelős helyettes államtitkára bemutatta a civil szervezetek helyzetét, valamint a szervezetek működését és tevékenységét támogató hazai forrásokat.

Az eseményen elhangzott, hogy hamarosan véglegessé válik a Területfejlesztési Operatív Program Plusz (TOP Plusz). Borsod-Abaúj-Zemplén megye a jelenlegi tervek szerint 137 milliárd, míg Miskolc Megyei Jogú Város 33 milliárd forint felhasználására kap lehetőséget a területfejlesztési forrásokból.

Az eseményről készült sajtóközlemény ITT olvasható.

A rendezvényen készült fotók:

A fotókat a Kommunikációs és Beiskolázási Igazgatóság készítette.