CALL of EVO: Fedezd fel az Univerzumot!

2021. július 20.

Karrierdélutánra hívja az evosoft július 22-én az Univerzumra keresztelt új budapesti székházába azokat az informatikusokat, akik szeretnék jobban megismerni az evosoftot. A 15:00-kor kezdődő karriernapon rövid, szakmai előadásokon keresztül mutatja be a cég a projektjeit.

A szakmai tartalmakon túl a közösségi életet is megismerhetik az eseményen az érdeklődők, bemutatkoznak a cég sportklubjai, innovációs projektjei, a környezettudatosságot szem előtt tartó Go Green közössége és a jótékonysági projekteket felkaroló evolunteers csapata is.

Az előadások során felmerült kérdésekre a cég standjainál kaphatnak választ az érdeklődők, ahol a cég projektjeiről és nyitott pozícióiról is tájékozódhatnak.

A regisztráltak és a rendezvényen aktív résztvevők között a nap végén 100 db páros jegyet sorsolnak ki a cég Barba Negrában tartandó július 29-i bulijára, ahol a Halott Pénz ad koncertet.

A rendezvényre az alábbi linken lehet regisztrálni:

Az esemény plakátja: