IDÉN IS INDÍTJA FIZIKÁBÓL INGYENES ÉRETTSÉGI ELŐKÉSZÍTŐJÉT A FIZIKAI INTÉZET

2021. szeptember 16.

A Miskolci Egyetem Fizikai Intézete ebben a tanévben is ingyenes előkészítőt hirdet azon 11. vagy 12. osztályos középiskolai diákok részére, akik fizikából szeretnének érettségizni, illetve egyetemi vagy főiskolai tanulmányaik során fizikát fognak tanulni. Az előkészítő 30x2 óra tananyagot tartalmaz és érinti az összes témakört.

A kurzusok 2021. szeptember 20-ával kezdődően hétfőnként 16-18 óra között az A/1-es épület legfelső emeletén, a Fizikai Intézet 334-es bemutató teremében zajlanak.

Az előkészítőről - érettségi feladatsorokkal együtt - ITT lehet bővebben olvasni.

FONTOS: A tavalyi órákról készült videók mind fent vannak a Youtube-on, tehát azoknak is tudunk ezzel segíteni, akik nem tudnak bejárni az órákra. A  tavalyi kurzus komplett oldala a Youtube-ra felrakott videókkal ITT tekinthető meg.