Újabb oktatóink kaptak magas rangú kitüntetéseket

2021. szeptember 17.

Az augusztus 20-ai állami ünnep alkalmából a Miskolci Egyetem 6 polgárának odaítélt magas rangú állami kitüntetések után ismét magas rangú kitüntetésekkel ismerték el oktatóink munkáját.

A 2021. szeptember 1-jei magyar felsőoktatás napja alkalmából Prof. Dr. Palkovics László innovációért és technológiáért felelős miniszter

- Csemáné Dr. Váradi Erika Juditnak, a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar, Bűnügyi Tudományok Intézete, Büntetőjogi és Kriminológia Tanszék egyetemi docensének Apáczai Csere János-díjat,

- Dr. Kenderes Györgynek, a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar, Civilisztikai Tudományok Intézete, Agrárjogi és Munkajogi Tanszék egyetemi docensének Eötvös József-díjat,

- Hutkainé Göndör Zsuzsannának, a Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kar, Kémiai Intézet mérnöktanárának és

- Dr. Mende Tamásnak, a Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kar, Fémtani, Képlékenyalakítási és Nanotechnológiai Intézet egyetemi docensének Miniszteri Elismerő Oklevelet adományozott.

A 2021. szeptember 5-ei Bányásznap alkalmából Prof. Dr. Palkovics László innovációért és technológiáért felelős miniszter

- Dr. Virág Zoltán Istvánnak, a Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kar, Bányászati és Geotechnikai Intézet egyetemi docensének Miniszteri Elismerő Oklevelet adományozott.

A fentieken túl a Magyar Földrajzi Társaság több mint fél évszázados, kiemelkedő kutató-, publikációs és oktatómunkájáért, valamint rendkívül eredményes tudománytörténeti munkásságáért Prof. Dr. Hevesi Attila professor emeritusnak ítélte a Teleki Sámuel emlékérmet, amelyet a kitüntetett 2021. szeptember 7-én az Érdi Magyar Földrajzi Múzeumban vett át.

Gratulálunk a kitüntetetteknek!