Indul az egyetemi focibajnokság! Jó levegő, jó meccsek! Hajrá mindenki!

2021. szeptember 29.

A Miskolci Egyetem Sportközpont és Sportiroda, illetve a MEAFC ebben a tanulmányi félévben is megrendezi a már hagyománynak számító Szabadtéri Kispályás Labdarúgó Bajnokságot. A bajnokságban a Miskolci Egyetem nappali és levelezős hallgatói, vagy főállású dolgozói vehetnek részt.

A legfontosabb információk röviden:

Nevezni 2021. október 5. kedd 23.59-ig lehet IDE kattintva.

A nevezés ingyenes, de a csapatkapitányi megbeszélésen be kell fizetni 10.000 Ft/csapat kauciót, amely természetesen visszajár abban az esetben, ha a csapat minden mérkőzését lejátssza.

Minden csapat a Miskolci Egyetemi Műfüves Futball Aréna két pályáján játssza a mérkőzéseit.

A nevezések alapján a bajnokság megkezdése előtt sorsolással készül el a mérkőzések párosítása, időpontja, pályabeosztása. A bajnokságot október 11. és 31. között rendezik meg. A meccsek minden héten hétfőtől-csütörtökig lesznek délután 16.00 és este 20.00 óra között.

Nemcsak játékosokat, hanem nézőket is várnak!