Tegyük szebbé, élhetőbbé és tisztábbá közösen Egyetemünk!

2021. október 19.

Tisztelt Egyetemi Polgárok!

Tegyük szebbé, élhetőbbé és tisztábbá közösen Egyetemünk!

Jelige: TeSzedd!

A Miskolci Egyetem is csatlakozott idén az Innovációs és Technológiai Minisztérium által meghirdetett Önkéntesen a tiszta Magyarországért programhoz a TeSzedd! akció keretében.

Ennek keretein belül 2021.10.22-én, pénteken 10:00-kor az E/7-es irodaépület bejáratához várjuk önkéntes alapon dolgozóink, hallgatóink segítségét szemétszedési akciónkhoz, mely keretében tisztábbá tesszük környezetünket és ezáltal tágabb életterünket.

A szerevezést és koordinációt az Üzemeltetési és Vagyonfejlesztési Osztály munkatársai végzik. A munkához szemetes zsákokat, kesztyűt és meleg teát biztosítunk.

Az akció keretein belül külön gyűjtjük az építési-bontási törmeléket, gyógyszereket, autó akkumulátort, motorolajat, elektromos és elektronikai berendezéseket, vagy például nagyméretű autóalkatrészeket, mert ezek nem képezik a program részét ezeket külön zsákokban az egyetem szállítja el, az összes többi hulladékot pedig a program dedikált zsákjaiban ingyenesen szállítja el a helyi hulladékszállító.

Gyere és tegyünk együtt a tisztább környezetünkért!

Minden dolgos kéz részvételét előre is köszönjük!